| anonim_4396 a întrebat:

Cat de excitata e partenera atunci cand face sex oral?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ii faci in acelasi timp cand iti face si ea tine, atunci este la fel de excitata ca si tine.

| tzionut a răspuns:

Daca iti face ea oral, nu prea e excitata, e satisfacuta doar ca iti provoaca tie placere daca simte ceva pentru tine,
Daca ii faci si tu simultan atunci e la fel de excitata ca tine.

| Sofer a răspuns:

Oarecum trebuie sa se excite.

| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o pe iubita ta cat de satisfacuta este cand faci sex cu ea.

| DeyCj a răspuns:

Se excită destul de puternic happy.

| Adry05 a răspuns:

Dacă e cazu să întrebi asta pe TPU... crec nu prea e

| 6287428 a răspuns:

Daca ii bagi limba si faci ca elicopterul o sa te recomande

| GoldenZenith a răspuns:

Foarte. cascada. ma rog, asta cui ii place sa ofere sex oral.