| Marius925990 a întrebat:

Cat de gros trebuie sa fie in penis in medie, cati cm?(in circumferinta)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva mai gros decat al tau, asta e clar

| oprescudorin11 a răspuns:

In principiu, circumferinta unei sectiuni de Penis este egala cu Lungimea penisului:
daca penisul are 40 cm, ca lungime, va avea si circumferinta la fel. Daca vrei sa-i afli diametrul, masori cu sublerul sau faci un calculsimplu: Diametrul X 3, 14 egal cu circumverinta!
Deci diametrul penisului va fi cam 1 si ceva...nu stau sa calculez.CM
Este o regula! Exista si mici exceptii.
penisul obisnuit trebuie sa aiba 30cm.Macar.Vaginul permite insa si intrarea unui tractor acolo, daca fata e suficient excitata!

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Depinde de fiecare individ in parte.