| miss_6576 a întrebat:

Cat de importanta este privirea? Credeti ca ochii pot minti? Credeti ca se poate comunica prin priviri?

Răspuns Câştigător
| Anabellasos a răspuns:

Categoric schimbul de priviri este punctul de plecare in orice fel de relatie.

Ai auzit de sexul ochilor? Ei bine, pe mine clar "activitatea" asta ma fascineaza.Momentele alea unice in care doar din priviri se poate crea o conexiune, un flirt, se poate naste o dorinta.Dorinta de mai mult...

Sunt de apreciat clipele acelea in care doua persoane isi pot transmite atat de multe trairi doar privindu'se, momentele acelea in care doar prin ochii acelei persoane poti pricepe totul fara a intelege nimic.

Si in concluzie, da!
Ochii sunt cel mai important atu al unei persoane si daca acea persoana stie sa profite de aceasta "calitate", clar va avea de castigat!winking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da ochii mint atunci când vorbește omul și se uita în alta direcție dar dacă se uita în fata ta și vorbește zice adevărul.