| robertiasi a întrebat:

Cat de mare ar trebui sa fie penisul meu in stare de erectie la 13 ani? In stare de erctie ar trebui sa fie drept sau putin indoit?

4 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

1. in medie la romani parca era 12-16
2. iti mai creste la varsta asta si o sa mai obesvi cand termini facutatea. (nu se observa de la an la an)
3. ce vezi u prin filmele porno sunt bazme. alea sunt niste anomalii pe care oamenii le exploateaza (o sa iti mai faci griji si in continuare, chiar daca o sa-ti zic sa nu, pentru ca asta e ce ai vazut in filmele porno si e doar ce stii ca model de comparare)
4. e normal sa se indoiasca. la toti se intampla asa, pentru ca toti am facut asta. schimba si u mana cu care faci si o sa isi revina putin cate putin (in ani)
5. presupun ca daca se apropie de marimea palmei tale la lungime... e foarte ok! (chiar daca acum, la varsta asta, nu pare, dar o sa vezi ca e mai mult decat ok)

bft

Răspuns utilizator avertizat
| Hash001 a răspuns:

La varsta ta nu trebuie sa-ti faci aceste griji. Pot sa-ti zic atata: marimea si erectia depind de la persoana la persoana. Erectia cea mai tare e ca volanul.

| MihaiSergiu345 a răspuns:

Nu stiu cam 10 12 cm, eu am 16 ani si am 14 17 cam asa ceva