| GiRl_4254 a întrebat:

Cat de mari ar trebui sa fie sani la 13 ani

5 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Cat niste sani. daca tie ti se par ca sunt micuti.iti vor mai creste.esti inca mica.sanii au destul timp sa se dezvolte.
Sfat: sa nu porti in fiecare zi sutien. vor incepe sa se lase.si nu`ti vor mai creste.happy

| alma1115 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi de asta la varsta ta, mai ai de crescut, la fel si sanii tai, asa ca nu-ti face probleme pentru asta, pana la 16-17 ani maie mult timp, nu te ingrijora.

| Nature a răspuns:

Sanii pot avea diferite marimi.de ex cunosc fete care au 15 ani si nu au deloc, iar altele sunt ff dezvoltate in privintza asta.fiecare are un ritm propriu de dezvoltarewinking

| Biank_7620 a răspuns:

Buna happy
Poi fiecare se dezvolta in propriul ritm...
Esti mica inca...deci nu iti face grijii, o sa iti creasca happy
nu mai fi trista din cauza asta...traieste-ti viata din plinkiss

| lumynytza_8919 a răspuns:

Pai fiecare are ritmul sau de crestere... dar ca sa iti zic un raspuns eu aveam in jur de 80 cm masuratoarea ..si 75 e foarte bine