| cosmin_6815 a întrebat:

Cat de mult poate rezista o domnisoara sa ramana virgina? dar un domnisor? eu nu stiu

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Fetele rezista mai mult.cat despre baietilaughing cred ca in zilele noastre 14 ani e multhappy
Cunosc baieti care intretin relatii sexuale cu toate fetele doritoare insa au pretentia ca viitoarea lor sotie sa fie virginalaughing
intrebarea este... daca toti baietii fac ca ei de unde frate atatea virgine?laughing

3 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

laughing
unele domnisoare pot cat vor ele de multbig grin adica.stii si tu cum e cu fetele frica chestii alea aleabig grin
sunt fata si stiu astalaughing cele mai multe rezista foarte mult pentru ca nu le atrage
iar la baieeti...mai rar gasesti baieti care sa fie curati pana la 18 ani xD
:]]

| cosmin_6815 explică:

Ziceti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca se gasesc multi si multe...doar ca trebuie sa stii sa cauti.