| Jake9237 a întrebat:

Cat de mult va iubiti partenerul/a si de ce?

Răspuns Câştigător
| ancutzika a răspuns:

Foarte mult... pot sa spun enorm de mult.pentru ca ma face fericita, pentru ca ma intelege si imi este alatruri in situati grele pentru ca ma simt bine in preajma lui, si pentru ca stiu ca si el ma iubeste.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa ceva ...deci nu iubesc pe nimeniwinking

| Crs a răspuns:

Foarte mult. Pentru ca este totul pentru mine tongue

| julieta a răspuns:

Foarte mult.pentru ca e singura pers care ma intelege cu adevarat, si nu numai happy

| lacrimi a răspuns:

Foarte mult! De aia(doar n-o sa-ti spuntongue)!

| monyk a răspuns:

Buna, din pacate nu mai am pe cine sa iubescsad...de fapt inca il iubesc pe fostul meu prieten, dar nu ii pot arata acest lucru ca lui nu ii mai pasa de mine...il iubeam enorm, era totul pentru mine, dar totul s-a terminat... iubeam totul la el, atat calitatile pana si defectele lui...era lumina ochiilor mei, acum ca nu il mai am, am un mare gol in suflet si stiu ca desi poate intr-o zi nu il voi mai iubi, mereu va fi special in inima mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decat enorm. Pur si simplu - pentru ca este el, cu bune si cu rele