| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mult va iubiti partenerul de viata? Ati fi in stare sa sacrificati totul pentru el/ea?

5 răspunsuri:
| FLAViЯ a răspuns:

Chiar as fi dispusa sa mor pentru el pentru ca il iubesc foarte foarte mult! el este persoana care ma face fericita, ma iubeste si re grija de mine, ma respecta, ma accepta asa cum sunt, imi ofera atit kit are si kit poate, realizez ca eu pentru el chiar insemn ceva, si... dupa cite face el pentru mine, oare cum as putea eu sa nu il iubesc? El pentru mine este totul, viata si sufletul meu, speranta si iubirea mea, daca n'ar fi el, chiar n'as mai vrea sa exist!

lolita
| lolita a răspuns:

Am renuntat la cateva lucruri pentru a fi cu el dar nu le pot numi sacrificii deoarece le-am facut cu dragoste.

| Alina_9354 a răspuns:

Imi iubesc partenerul foarte mult dar nu mai presus de parinti!

| monyk a răspuns:

Buna, mereu am facut sacrificii pentru persoana iubita, sunt dispusa sa fac multe sacrificii dar nici chiar orice, nu vreau sa exagerez.Totusi as face multe pentru iubitul meu dar as vrea sa fie iubirea reciproca, adica sa faca si el sacrificii pentru mine nu doar eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-e rau? N-as face decit sa-i demonsrez cit de slab pot fi.