| MajorAsshole a întrebat:

Cat de nebun sunt (baiat fiind) daca sunt impreuna cu prietena mea de 2 ani jumate si de 2 ani nu am mai facut dragoste/sex? Important de stiut, cine are de gand sa raspunda cu chestii de genul "Te inseala", "Da-i papucii" etc mai bine nu se oboseste, ca exista degeaba pe lumea asta. Deci... Cat de nebun? happy

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai vreun motiv?

| Anca a răspuns:

Foarte nebun ...adica dus cu pluta rau.
Dar de ce ati intrerupt relatia sexuala, desi 6 luni ati practicat?

Sunteti nebuni la cap sau nu e chimie intre voi.
Nu-mi imaginez sa fac 6 luni sex cu o persoana si apoi sa continui inca 2 ani cu el fara sa fac nimic si nici sa nuºl insel.
Imposibil! Ceva e la mijloc!

Totusi nu inteleg de ce ati ales asta?!
Sincer, parerea mea sincera este ca : NU va iubiti!
Sunteti doar prieteni!
Si in timp, ati trecut de la o relatie la prietenie, fara sa va dati seama!

| Anca a răspuns:

Femeile acelea, care fac sex cu un barbat doar "sa-l tina in preajma" sunt femeile frustrate sau femeile care au alte avantaje din relatia cu el!

Eu sincer... fara sa te superi iti spun ca eu cred ca prietena ta are pe altcineva si nici te iubeste.
O fi ea rece, dar poate e rece doar cu tine...
Eu cred ca ar trebui sa investighezi mai mult ca nu cred ca ti-ar convenii sa aflii ca tu, ai facut lucru manual 2 ani si iubita ta a facut si ea, dar altuia...

| fabiola a răspuns:

Pana nu-ti stim cauza, nu te putem califica,, nebun"! Toate pe lumea asta au o explicatie iar din afara privind, orice dragoste pare o nebunie!

| fabiola a răspuns:

Eu zic ca fiind de 2 ani impreuna o cunosti suficient de bine, simti ce simte pentru tine, ce intentii are. Macar comunicare exista?

identitate
| identitate a răspuns:

Depinde cati ani are. Daca e mica nu e o problema si nici nu esti nebun. Daca e mai "mare" tot nu esti nebun, dar esti varza ca barbat.tongue Daca ai o relatie cu o femeie si te intalnesti cu ea, trebuie sa o dezbraci din prima seara, maxim cateva zile.Altfel nu esti bun de nimic, mai ai de invatat...multe!
Daca ati facut sex si dupa nu a mai vrut, e si mai grav.Ai dezamagit-o total.Nu ea e problema.big grin

| Dizzydizz a răspuns:

Stai linistit
dar ar trebui sa ne dai detalii
De ce? Cine va oprestE?
o mai poti astepta putin daca tot o iubesti si banuiesc ca o iubesti de esti cu ea de 2 ani si 2 luni
IIpoti pregati, ca tot se apropie vara o cina romantica unde poti incerca noaptea mult asteptatasmug

| kiss a răspuns:

Asa si?
nu trebuie sa fii nebun sa faci asta sau cel putin asa cred eu.
probabil tii la ea foarte mult si de asta nu accepti raspunsuri gen "da-i papucii"hee hee
prea putini inteleg lucrurile cum trebuie, majoritatea baietilor merg pe ideea "daca nu-i sex...mai bine lasa oh go on "
viata in doi nu tine doar de sexhee hee

| cossmy a răspuns:

Da' nu vrea ea, sau care e problema? cati ani ai?thinking

| Lorelai a răspuns:

Nu esti nebun, doar iti iubesti prietena si e normal sa astepti pana ce ea e pregatita, asta daca prietena ta e virgina, ca nu ai dat detaliibig grin

| MajorAsshole explică:

Ok. detalii: Problema nu e de la mine, cred ca e de la ea. Retineti, am zis "cred". Amandoi avem 22 de ani. Eu sunt genul de baiat care pune mult suflet intr-o relatie, ea e un pic mai rece decat mine. Dar am o alta intrebare. O fata, la varsta asta, in 2 ani de zile CHIAR nu simte nevoia sa faca dragoste/sex? Oare sa fie o problema hormonala(la ea)? Sau sa fie adevarata o teorie, cum ca femeile (fetele, ma rog.) fac sex cu partenerul doar pentru a-l "tine in preajma"?

| MajorAsshole explică:

Ok, we're back in businessbatting eyelashes

| MajorAsshole explică:

@AiaMika, fetito, tu te uiti la data cand a fost postata o intrebare, inainte sa raspunzi? Ia fa un calcul asa rapid, daca nu te duce capul sa-l faci in gand, fa-l pe hartie si cu un calendar in fata si vezi ca daca in august 2009 aveam 1 an si 8 luni, in aprilie 2010 aveam 2 ani jumatate impreuna, EXACT ASA CUM AM SCRIS! La ce sa ma hotarasc? Ia, hai, cere-ti scuze oficial, ca nu ai fost atenta si poate mai vorbim. Iti multumesc anticipat!

| αndï a răspuns:

Pai pe lumea asta dupa categoria aia sunt decat 2 tipuri de fete :
1 - fata - ma sexezi din prima seara, da promiti ca stai cu mine
2 - fata - ma iubesti si APOI te dezamagesc

Si... nu dai destule detalii frate. Nu vrea EA, sau nu vrei TU!? daca nu vrei tu inseamna ca ori dormi ori ai o incapacitate psihica de a fi baiat laughing

Deci urmatoarea intrebare e cat de nebun? daca ea refuza... nebun ca ai reusit sa astepti atata
daca TU refuzi : nebun irecuperabil big grin

Răspuns utilizator avertizat
| poesia a răspuns:

Mai cunosc cazuri, nu sunteti singurii.
Cred ca la ea e o problema religioasa, la asta te-ai gandit?
Si nu esti nebun, pur si simplu o iubesti si iubirea nu depinde de sex.

| Brotacelu a răspuns:

@Ursulikaaa i-auzi, dai baiatului un sfat laughing
Eu unu nu sunt chiar asa surprins, o iubire nu are la baza sexul, sau asa ceva.
Deci, NU esti nebun.

PS: si totusi... mai arunca, cateva detalii!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Nu esti nebun

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

E frigida.probabil nu simte ce simti tu pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti nebun.esti naiv.pe tine nu te inseala. te inseli singur.