| creatza_8637 a întrebat:

Cat de posibil e sa fii insarcinata chiar daca ti a venit ciclu? uitati va si la ultima mea intrebare.

4 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

E foarte posibil dar mai sigut ia un test de sarcina, dupa 7 zile de la ultimul contact sexual sau ma rog, ziua in care tu crezi ca e posibil sa fii ramas gravida, si fa testul de dimi, la prima urina, bafta sa nu fie sau cum se zice?big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca dupa un contact sexual iti vine menstruatia perfect regulat si absolut normal, este exclusa o sarcina. Tinand cont ca tu spui ca ai ciclu neregulat, nu te incadrezi. Asadar nu poti fi sigura decat daca faci un test de sarcina la minim 21 de zile de la contactul sexual neprotejat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa ai ciclu peste sarcina.
Fa-ti un test de sarcina, iti recomand "Sure Check" este cel mai sigur, si nu este nici scump.Succes

Răspuns utilizator avertizat