| anonim_4396 a întrebat:

Cat de rezistent e himenul? as vrea si eu si prietena sa imi introduc eu penisul in clitorisul ei, dar nu vrea sa sa rupa himenul acum ca are 15 ani... se rupe usor?

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai daca ii introduci se va rupe himenul. Te sfatuiesc mai bine faceti sex anal (in fund) decat sex normal.

23 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Visezi la sex da esti praf! nu stii nimic despre aparatul reproducator feminin! ia niste notite intai sa nu t faci de rahat! mai joaca-te putin si apoi apuca-te sa f.i! esti copil mah copilule!

| DNSK a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) si normallaughing)) dar daca insista sa-i mai faca o gaura, ce ne bagam noi?

| DeeaMarry a răspuns:

Biata fata...

| DNSK a răspuns (pentru DeeaMarry):

laughing)))))))))))))))))))))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper sa nu va reproduceti niciodata ca nu se stie cata prostie poate iesi din combinatia asta

| senstein a răspuns:

Il introduci direct! Vedeti sa aveti hartie/servetele ca o sa va cac*ati pe voi, e ca un supozitor!

Se sparge!

| horansgang a răspuns:

A acceptat? Wow.
E tarfa d-aia? rolling on the floor)

Ai dat-o bine.winking

| MCG a răspuns:

Clitorisul e ceea ce inconjoara interiorul vaginuluihappy si himenul se afla la maxim 2 cm in interiorul vaginului... daca "o bagi" pa pa virginitatea ei...

| rapidistzu a răspuns:

Sall ba traitiva copilaria, nu toata ziua numa la filme porno si ce vedeti acolo vreti sa faceti si voi, aveti timp cand veti mai crestebig grin acum fara suparare...

| DNSK a răspuns (pentru rapidistzu):

Poti cu astia micii mah? ei or sa ne dea pensie mah..ma apuca raul

| rapidistzu a răspuns (pentru DNSK):

Cu specimene din astea o sa vina in loc de postas o fata sexi in bikini cu cate o papusa gonflabila pentru. fiecare + prezervative sa nu le lasam insarcinate (ca nu stiu ca nu se poate)laughing))rolling on the floor))

P.S. am uitat de kit daca se sparge papusa, cand o bagam in ''clitoris''rolling on the floor

| DNSK a răspuns (pentru rapidistzu):

laughing)))))))))))))) asta da! ce zile si nopti de vis o sa avemlaughing))))) ce sa se sparga mah? punem petic de ala ca de la bicicleta, bun e

| Schwarzz a răspuns:

In primul rand nici nu stii cum se numeste chestia unde il introduci si in al doilea rand normal ca se rupe laughing.Mai informeaza-te si tu ca imediat ne intrebi daca ai lasat-o gravida laughing

| knoxfcsb a răspuns:

Mai bine dati-va pe oral sau anallaughing) sthio ce inseamna anal nu? sa nu eu bagi prin ureche sau altcevalaughing)

| rapidistzu a răspuns (pentru knoxfcsb):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Bubu4 a răspuns:

Mai informeaza-te putin in legatura cu anatomia corpului uman si apoi pune intrebari de genul. n-ai cum sa iti bagi penisul in clitoris, in vagin poate. dar la cat de informati sunteti, eu va sfatuiesc sa mai asteptati.

| blk23 a răspuns:

laughing prima data invata unde trebuie sa bagi... eu cred ca ai vrut sa zici vagin.
si raspunsul pentru intrebarea ta este da, se rupe daca "o introduci"

| DeliricEdeVina a răspuns:

Am scris clitoris sa nu folosesc pi.da chiar aici, si am 18 stiu ca se numeste vagin... eu nu stau ca voi pe calculator sa citesc despre anatomie sau ce sti ce va documentati voi, ori de la atat xxx v.ati invatat bine

| DNSK a răspuns (pentru DeliricEdeVina):

La cum scrii fratele meu, ori n-ai 18 ori n-ai treaba tu prea multa cu limba si literatura romana

| DeliricEdeVina a răspuns (pentru DNSK):

Nu te intereseaza pe tine ce fel de limbaj am eu si daca cunosc eu bine limba romana, te dai cunoscator in spatele monitorului da in realitate probabil esti un rahat.

| DNSK a răspuns (pentru DeliricEdeVina):

Sunt unu ca oricare altu ce are un servici, prieteni, etc! printre aia multi mai sunt si altii care n-au cosuri si pot intra in orice discoteca, fara a avea probleme de varsta! asa ca, ori n-ai 18, ori nu le ai prea bine cu literatura

| Meke a răspuns:

Knoxfcsb laughing)))))))))rolling on the floor)))) foarte tare.........astia or face urechiere rolling on the floor))))

| Bugaaa10 a răspuns:

Esti un mare DOBITOC! rolling on the floor