| JulioMontoa90 a întrebat:

Cât durează în mod normal să ți se încarce bateriile de la un număr la altul?

8 răspunsuri:
| abcdefg100 a răspuns:

Intrebi de curiozitate sa te compari cu altii, sau vrei o medie ca sa stii la ce sa te astepti cand te dezvirginezi? E diferit la toti. Partea buna e ca daca la tine dureaza 5, 10, 15 sau 20 de minute, (desi in general mai mult de 5 n-ar trebui) se pot face alte 'lucruri' intre timp. Niste detalii in plus la intrebarea ta ar ajuta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă acel 90 din username-ul tău e vârsta, atunci probabil prin toamnă.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, la unii durează 5 minute si o pot face din nou, la unii si o oră.

| mihai69 a răspuns:

Intre 0 secunde și 24 ore. Depinde de mulți factori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de om.

| doctorandus a răspuns:

Cat dureaza? La unii trei ore, la altii trei zile. Vorbind de oameni relativ tineri si sanatosi.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, de ambient, de starea emotionala a partenerilor, de sanatatea lor fizica si psihica samd.

| NataLee a răspuns:

Depinde. Poate câteva minute la câteva ore