| VrRos76 a întrebat:

Cat durează primul contact sexual? Dar al doilea?

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Un lucru e aproape sigur, al doilea dureaza mai mult - dar nu neaparat trebuie sa fie strict separate primul si al doilea, adica e un moment in care - ca baiat - dupa ejaculare vrei sa te opresti, dar daca dai mai departe trece momentul asta si ai chef din nou - si asa e mai bine pentru partenera, mai ales daca nu are orgasm deodata cu tine

| mihai69 a răspuns:

Fix cât îl ține pe fiecare. Nu e absolut nicio regulă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o regula, bro. Poate dura de la 30 de minute până la o ora.
Ar trebui totusi intensificat preludiul ca experienta sa fie mai puțin dureroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data - 3 minute
A doua oara - 6 minute. laughing

| Cosminfocsa1998 a răspuns:

Să fiu sincer. Între 30 de secunde și 3-4 minute.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde!
La incepatori dureaza 10-20 secunde, la avansati poate dura 30 minute.