| YTBDrawingBase a întrebat:

Cat face : doi plus una langa una? [raspuns rapid]

Răspuns Câştigător
| niki a răspuns:

Simte-te bine si lasa-i pe pacaiti sa zica ce vor!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, poti.

| Micheline a răspuns:

Nu.Este Saptamana Patimilor si cea mai stricta saptamana a postului.

regis
| regis a răspuns:

Tu nu, exista riscul sa te inmultesti...

| Dash a răspuns:

Sigur ca poti. (adica prin asta nu faci rau nimanui)

| Julia89 a răspuns:

Nu,dar nu e faxa ca nu ai voie, pur si simplu nu e bine, e saptamana patimilor.

| Alex0194 a răspuns:

Daca esti necasatorit e interzis oricand (dupa legea crestina) si daca nu esti casatorit dar si daca esti casatorit cred ca tot postul ar trebui sa te abtii, macar saptamana asta

| Nina_9095 a răspuns:

Nu nu ai voie sa faci se in timpul postului!

| RedAppLe a răspuns:

Saptamana Patimilor este o saptamana de doliu sunt ultimele zile ale lui Iisus Hristos pe pamant.Eu as zice ca ar fi mai ok daca i-ai ierta pe cei care ti-au facut rau si daca ai incerca sa iti fixezi cat mai bine relatiile cu cei din jurwinking

| Nicky29 a răspuns:

Depinde cat de credincioasa esti si cat de mult ti la treaba asta conform religiei nu ai voie dar daca iti doresti neaparat sa faci poti sa faci.

| YTBDrawingBase explică:

Ia...ce intreb eu si ce raspunsuri primesc...cred ca e o eroare pe servar