| IoanaCretu a întrebat:

Cat mai mult raspunsuri vreau! pleasee... dau funda+vot. Daca un baiat stie ca ti-a placut de el in trecut foaaarte mult, v-ati certat, v-ati impacat, insa nu ati fost niciodata impreuna, doar ieseati asa uneori va mai luati in brate si atat. Tu esti cu unul dintre prietenii lui iar el se uita insistent la tine mereu si chiar intoarce capul pe strada dupa tine, insa nu-ti vorbeste, doar te saluta UNEORI ce inseamna?

2 răspunsuri:
| andreyxplode a răspuns:

Intr-o paranteza punem asa "el te place" asta este sigur dar te palce foarte mult incat ii este frica sa se complice mai mult pentru ca nu este sigur ca tu il vei accepta.incerca sa i dai si tu un semn ceva ca iti place si tie de el daca iti place normal. daca va placeti amandoi veti forma o pereche potrivitawinking bafta!

| AlexT94 a răspuns:

Tine la tine. Te place, probabil, Chiar te iubeste...probabil atat de mult, incat nu vrea sa intervina intre tine si prietenul tau, de frica sa nu te raneasca, sau sa se simta vinovat apoi...probabil de asta te priveste doar si, nu iti vorbeste.