| wasserfest a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri: Ce inseamna cand un baiat uneori te ignora pentru o perioada (si apoi incepe sa mai vorbeasca cu tine), iar cand ii esti in preajma incepe sa vorbeasca cu alte fete, dar cu tine deloc; te priveste pe furis, insistent, iar cand il observi se uita in alta parte; se joaca in parul tau; se aranjeaza, isi trece mana prin par cand ii esti in apropiere, ii sclipesc ochii cand vorbeste cu tine?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fi vampir si i stralucesc ochii cand i pofta de hrana noua cine stie, daca te placea vb cu tine

| LoveSleep a răspuns:

Înseamnă că a citit multe bloguri gen "cum sa cucerești o fată" și-acum încearcă să pună ideile în aplicare, da...nu prea-i ies.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca e baiat? Ori e homalau convins, ori inca nu stie ca e homalau convins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te place, dar cel mai bine ar fi daca ai discuta cu el si l-ai intreba, in cazul in care esti interesata, daca te place.
Poate sa te placa sau sa urmareasca ceva...astea sunt doar banuieli. Tu, in schimb, poti afla ce vrea de fapt.

| Amerilyse a răspuns:

In general un baiat reactioneaza asa cand ii place de fata respectiva. E un fel de ai arata asta, de ai da de inteles ca o place.
Tachineaza fata cand e doar el cu ea(uneori si in preajma celorlalti), O evita cand e cu restul' ca sa nu se prinda cei din grup, dar tot se uita la ea laughing, poate chiar devine stresat/jenat cand e doar el cu ea si face tot felul de gesturi care arata asta.
Deci daca-ti face un baiat asa, ai sanse sunt destul de mari ca tipul sa te placa.