| Chimilica a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri va rog.
Iar nu a-ti inteles intrebarea pe care am pus-o.
Deci mie imi place de x, si avem prieteni comuni. Iesim prin oras, disco, etc. Cand ies cu prietenii mei el e cu motorul si mereu ma sperie laughing.
Si cand iesim toti mereu gaseste motive sa se bage cu mine in seama, ma ia in brate, zambeste uneori ma intreaba de mai multe ori ce fac laughing.
De exemplu zice : Aia a facut nu stiu ce, nu e asa " Andreea "? Nu ma cheama asa dar am dat un exemplu. Eu am multe emotii cand ma ia in brate ce pot sa fac sa ma stapanesc? Cum sa ma fac mai placuta? Si nu imi spune-ti sa fiu eu insumi. Vreau sa fiu mult mai speciala decat celelalte fete care`l curteaza, funda mare, voturi.

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Pai vad ca ai ganduri serioase si ca vrei sa il cuceresti, vrei sa fi cea mai speciala fata din cate a vazut.Ai dreptate aici,cand este vorba de jocul seductiei, ca femeie trebuie sa "joci murtar". Spui ca merge pe scuter ceea ce insemna ca i plac senzatile tari, fapt ce tradeaza ca nu i plac fetele comune si timide.Trebuie sa ti minte ca mereu tu trebuie sa fi cea cu un pas in fata tuturor.Trebuie sa te lasi greu, sa nu i cazi in palma din prima lovitura.Cu cat esti mia greu de cucerit, mai glumeata si provocatoare cu cat va cadea mai rau in mrejele tale.Ce sa zic, bafta multa si sa ma anunti daca a mers!

5 răspunsuri:
| gya_5588 a răspuns:

Cucereste-lhappyZambeste-i si tu, baga-te cu el in seama, la disco danseaza cat mai mult cu el.Va poate apropia un dans.
Si zici ca ti-e frica de motor,invinge-ti teama, cand mai mergeti undeva propune-i sa mergi alaturi de el pe motorhee hee
Cred ca esti destul de placuta daca el face toate acele gesturi cu tine, iar emotii e normal sa ai ai timp cat il place de el...

| Angeline a răspuns:

Incerca sa pari mai matura decat altele, dar nu in exces, cand vine la tine, sa ii zambesti, sa ii areti ca iti place ca te ia in brate, dar nu intr-un mod disperat, dar nu ai precizat in intrebare daca vrei sa fie impreuna cu tine, sau daca vrei sa-l ai ca admirator?! Ai grija doar sa nu se sature ca el sa se bage in seama mereu, dar si tu sa mergi o data de doua ori la el sa vezi cum reactioneaza happy dar sa nul obisnuiesti sa mergi tu la elhappy

| AnkiCardle a răspuns:

Nu... nu cred ca A-M inteles.

| LittleZu a răspuns:

Sa fi mai placuta? Fi mai naturala, prefa-te ca iti pasa mai mult decat crede el, surprinde-l prin anumite gesturi.Fi spontana, mai ales ca zici ca el are motor, inseamna ca ii place adrenalina.Fa-i pe plac, arata-i ca aveti lucruri in comun si explorati-le impreuna.Petrece mai mult timp DOAR cu el, cunoasteti-va mai bine.

| cony_4682 a răspuns:

Ar trebuii sa.l bagi si tu in seama sa.i raspunzi si tu la gesturile pe care le face sa.i dai atentie sa il apreciezi in ceea ce zice!