| Măcrin a întrebat:

Cât poate intra maxim intr-o fată(femeie)?

vreau sa stiu lungimea maximă a penisului care poate intra in vaginul unei femei!

am vazut pe net ca poate intra un penis de 30 cm(tot)...

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Fara numar, fara numar. laughing

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca a intrat tot Oceanul Pacific in ea, poti lua cu tine si-o ruleta.

| NickiMinaj a răspuns:

In manualul meu de bio cica 7-9 cm... e clar, astia n-au intrat pe TPU. sa le dau mail? poate ma trezesc respinsa la vara!

| shtephie a răspuns:

Sunteti obsedati laughingCum sa intre 30 cm laughing Vaginul unei femei este de 7-10 cmhee hee Nu mai puneti intrebari de astea ca va faceti de raswinking

| Papusik a răspuns:

Unde ai vazut ma asta?
La desene animate?
Vaginul unei fete este de maxim 18-21 cm.
Marea majoriatete a fetelor au vaginul de 7-10 cm.

| Bubu_5492 a răspuns:

@ shtephie eu cred ca tu te faci de raslaughing auzi 7-10 cm laughing)
inseamna ca o duci rau de tot daca ai dat numai de baieti cu 10 cmrolling on the floor

| Bubu_5492 a răspuns:

Vaginul unei femei are in medie 7-11 cm adancime, dar se dilata pana la 15-20 cm sau mai mult...

| BaNnGi a răspuns:

Gaseste si tu pe unu cu **** mare sa vezi cat intra in tine?laughingrolling on the floor

| odin999 a răspuns:

Bai nene voi femeile mereu o bagati ca nu dar intra in voi sa moara mama pai era una intr-un film porno cu un negru de 30 cm si pana la urma toata a intrat deci ciocu mic si nu va mai aratati toate fete cuminti ca mai ales voi romancele sunteti campioane

| Eby_Seby_1995_3De6 a răspuns (pentru odin999):

Intra in voi toată cata e nu mai lăsați nimic știind ca e criză