| zambetcald a întrebat:

Cat sange se pierde la primul contact sexual?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde. Cele mai multe femei pierd 1-3 picaturi mici, dar uneori exista femei care pierd ca la o menstra timp de cateva zile.

Elianna
| Elianna a răspuns:

La fete, cateva picaturi.

| Marijuana a răspuns:

O galeataaa :o straight face Logic cateva picaturi ca doar nu se scurge tot sangele din tine.

| 4l3x a răspuns:

In jur de 1 litru laughinglaughing

| xXx_6966 a răspuns:

Cu 2 litri mai mult decat incape in organismup tau...asa ca trebuie dupa asta sa beai vin mult ca sa prinzi la sange.

| LookBehinD a răspuns:

Hmm.
Formula de mai jos ne indica cat sange pierde o femeie
2+3=5%5=0, 2+6=8%5=3^+63=>68l

Unde "l"=litrii de sange

| Baal a răspuns:

Depinde de organism de obicei intre 3-4 litri...nu te speria...

| IAMsterdam a răspuns:

Cateva picaturi!

| Adynutzaa a răspuns:

Buna.Depinde de organism, la unele fete nu curge deloc la altele curge putin.Dar cantitatea nu este mare.