| Maela a întrebat:

Cat timp atii iubitt un baiatt in secret cel mai mult

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

N`am iubit niciodata in secret, in schimb, mi-a placut.
Huhm, cam... o luna, dupa i-am spus.

| ascovit a răspuns:

1 an si jumatate

| mona a răspuns:

7 ani si inca il iubesc dar in secret[este imposibil sa fim impreuna, poate intr-o alta viata]...pa

| AnNe a răspuns:

6 luni/./

| 666_7474 a răspuns:

Vreo 3 ani am iubit un coleg de clasa.Adica de prin clasa a3-a pana pe la sfarsit de a5-a happy.Era acea dragoste frumoasa, fara vise erotice sau alte prostii d-astea. Iubeam pur si inocent, as vrea sa mai traiesc odata clipele alea.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Hmm,stiu ca am placut un baiat cand eram mai mica, vre un an si acum am mai placut un baiat dar cand si el a inceput sa ma placa si facea anumite gesturi am realizat ca nu-l mai placlaughingrolling on the floorstraight face

| ionuutzuu a răspuns:

Am o colega care iubeste de ~1 an jumate, nu mi-a spu dar e evident. Relatia nu e posibila deoarece inculpatul are prietena happy

| Alleychan a răspuns:

Cam 2 saptamani. dupa i-am spus, nu tinea nici atat, dar uitam sa-i spun laughing

| fluturascolorat a răspuns:

Of, cred ca si patru ani, adica toata scoala generala.

| Kristina_3133 a răspuns:

Hmmm,cred ca 10 minute laughing.Am glumit.Nu stiu cand eram mik mi-a placut de unul aprox 2 anisori