| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp poate sa reziste un sot fara sa faca sex cu sotia lui

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

"sa reziste", dupa care sa se intample ce? Depinde de fiecare. La fel si solutiile, depind de fiecare, de la masturbare, la culcat cu altcineva. Vrei sa il testezi? Nu recomand.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde de barbat, unul poate sta o zi, altul o luna, mai bine ai adresa intrebarea in special barbatilor, cu siguranta iti vor raspunde.

auran
| auran a răspuns:

Depinde de sot
minim 1 luna - maxim cine stietongue

| Zoombe3 a răspuns:

Un barbat poate rezista fara sa faca sex cu sotia lui o vesnicie. Face sex cu alta. laughing

| yasminna a răspuns:

Pai depinde de sot ca daca nu face cu alta, atunci cat timp nu vrea sotia.

| Wtf9000 a răspuns:

Eu cred ca intrebarea era: Cat timp poate sa reziste o SOTIE fara sa faca sex cu sotul ei.

| pachy a răspuns:

Dupa parerea mea poate sa reziste mult! numai ca exista si partea cealalta in care daca tipul arata bine si una pune ochii pe el!? sti ce se intampla! asa sunt toti barbati mai ales soferi si nu numai!(bafta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personal, o saptamana, cel mult doua. dupa aia sunt obisnuit fara asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au maica nici o zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt in probe, am 2, 5luni de cand ma abtin, sotia e insarcinata si nu vre sa mai facem nimic 1an. Ma uit dupa femei si am fantezi nu stiu cat o sa rezist, e f dificil