| anonim_4396 a întrebat:

Cat traieste o pisica? stii vreo rasà care traeste mult? sa stiti ca nu am gresit categoria...pentru mine asta este dragostehappy!

3 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

10-12-15 ani nu stiu sa iti zic de vreo rasa care sa traiasca mai mult... Oricum si eu am un pisic si stiu cum e faza cu dragostea love struck. si eu imi iubesc pisicu` enorm love struck

| nesuferit a răspuns:

Si sex totodata?

| Șeerbi a răspuns:

Hey,pai pisicile de rasa Albastru De Rusia traiesc in jur de 17-18 ani, in plus este foarte inteligenta iubitoare si fii atent ca e sensibila, serios, cauta pe net si o gasesti sper ca te-am ajutat tongue:*