| alessyca a întrebat:

Cate fete se regasesc in aceasta melodie:D cat mai multe raspunsuri va rog si ceva argumente :P exceptand finalul...
http://www.youtube.com/watch?v=9I3BHGBFurA

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta sadAm pierdut o foarte buna prietena...Asta e sad

| daii a răspuns:

Da... o groaza de baietii m-au vrut doar in pat. dar desigur ca niciunul nu m-a avutwinking
Si de prietene pe care le consideram foarte bune am fost tradata...si de iubitul meu am fost tradata...de toata lumea.
"Credeai ca lumea-i mai buna
Suflet naiv...
Ai trecut doar prin suferinta"
Astea sunt perfecte pentru mine.inainte credeam orice. dar acum.totul s-a schimbat.Nu mai sunt fetita aceea buna.de care toti isi bateau joc. M-am maturizat si mi-am dat seama de tot ce se intampla in jurul meuhappy.
Atata suferinta, m-a facut sa fiu mai puternica, mai tare.

by daiiwinking

| thehope a răspuns:

Ma regasesc...destul de mult...sad doare...mai ales cand esti dezamagit iar si iar...stiu astasad

| Instinkt a răspuns:

Melodia e frumoasa si ganditiva ca daca fetele(prietenele vau tradat nu erau prietene adevarate si e mai bine doi prieteni adevarati decat 10 falsi

| alessyca explică:

Ma refeream mai mult la partea cu baietii ca multe am fost tradate de "prietene"...

| CenturyChild a răspuns:

Nu mi se potrveste mai deloc, nu m-a tradat nimeni, nu s-a folosit nimeni de mine pana acum, ma inteleg bine cu parintii si viata mea nu e crazy ci e normala, eu sunt mai crazy big grin...

| dianka_4861 a răspuns:

Sincer nu mi se potriveste...pentru ca nu am fost tradata niciodata si nimeni nu sa folosit de mine pana acum

| justify a răspuns:

Si io...inafara de final...in rest e asa cum e melodia...(mai ales ca sau intamplat toate recent)...crying

| antonelk a răspuns:

Deci mie mi se potriveste perfect..prietena mea m`o tradat..deci tooot sad

| antonelk a răspuns:

Dar viata merge inainte :*

| antonelk a răspuns:

Pt alexandra laughing)

| pinkpanther_4414 a răspuns:

Nu cred ca mi se potriveste foarte bine pentru ca deocamdata nimeni nu s-a folosit de mine. Dar numai cand ai o problema vezi care iti sunt cu adevarat prieteni, poti sa apreciezi omul la adevarata lui valoare.Pt ca putem avea multi prieteni cel putin sa credem ca ne sunt prieteni dar nu stim care doar se folosesc de noi...PS:super melodia

| sunt_fericita a răspuns:

Daca ai stii ce mult imi place aceasta melodie...de cite ori am plins cind am auzit-o, mai ales cind sunt singura... e super imi place ffff foarte mult...deoarece de multe ori ma simt singura, sh doar aceasta melodie ma ajuta... o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai ales ca am trecut prin aproape toate cele zise in melodie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se potriveste ft mult.cum au mai spus si alte persoane.de multe persoane am plans ascultand'o dar asta e viata.treci peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super melodia...Ma regasesc in ea...

| dewtsa a răspuns:

Nu ma regasesc