| Ariana_1600 a întrebat:

Cate fete si'ar dorii sa fie baiat si de ce?

Si invers cati baieti si'ar dorii sa fie fata si de ce?

10 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu ma bucur cine sunt, ce sunt, ce am dar cred ca toti oameni ar vrea sa vada cum este sa fi femeie sau barbat pentru ca este ceva ce nu esti si nu ai cum sa fii fara operati tongue. Imi place ca sunt baiat pentru ca daca eram fata nu puteam sa fac ce fac ca baiat laughing si invers

| Narcis2007 a răspuns:

De ce as vrea:
fetelor le vine totul pe tava(parerea mea...)
intre un baiat si o fata, in majoritatea cazurilor fata e indreptatita
daca e frumoasa si stie cum sa ia baietii, o fata poate duce de nas orice baiat
de ce nu as vrea:
societatea e mai drastica cu ele si nu le lasa sa ajunga prea sus(un fel de casnica si cu multi copii)

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu as vrea sa fiu baiat deoarece. unii baietii sunt mai in forma, adica au muschi. Si cand faci sex, nu te doare asa rau laughing). Baietii sunt lasati sa fie liberi intotdeauna, si sunt mai de cartier uni.Si,baieti sunt curajosi, se imbraca mai misto, in gen stil Lil wayne. Rapper [ sau cum se scrie;]] ].
Sunt buni la dans. Da ce, si eu sunt buna dar nu la Hip'hop. La dansuri instrumentale xD.
Imi place.Ca ei adopta stilul emo, la uni le sta chiar ff bine :X.Imi place ca'mi fac creasta. Deci n'ai cuvinte.baieti nu au probleme.
Mi'as dori sa fiu baiat laughing

Si, sincera sa fiu. Fetele au mai multa atentie. big grin

Skillz.

Sper ca va amuza raspunsul meu laughing)

| GuessWho_8607 a răspuns:

Sunt baiat si e bine asa. laughing Fetele de cele mai multe ori sunt nedreptatite. (in multe domenii). Cel mai bun exemplu este sexul. Daca un baiat face sex cu 100 de fete este un "idol", daca o fata face sex cu 100 de baieti, este*****. Alte motive : sensibilitatea, superficialitatea... Dar e adevarat ca o fata care arata bine, are si o gramada de avantaje in diferite domenii.

| Tidiii a răspuns:

No way! laughing
ma bucur ca sunt fata love struck.

| DenisSa_6267 a răspuns:

Ca sa fac pipi din picioarelaughing)
Glumesc.
Pai eu nu mi-as dori sa fiu baiat. Oricum ma simt bine in pielea mea.Si daca D`zeu m`a lasat fata de ce as vrea sa fiu baiat?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
mi-ar placea sa fiu baiat, dar numai pentru o ziwinking sa vad cum gandesc baietii, cum vad ei lumea. dar mi-ar placea sa aleg eu baiatul care sa fiu.happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu baiat dintr'un singur motiv, scap de chinu de a naste big grin laughing. Ma sperie ideea asta, ideea de durere.

Dar mai bine fata, mereu alintata, in centrul atentiei, scap usor de probleme cu un plans de crocodil, imi cumpar mai multe haine pentru ca sunt fata laughing si nu se cade o garderoba goala, machiaje, creme de zi, creme de noapte, crema de dupa crema laughing.
Cate facilitati laughing. Prefer sa fiu ce sunt.

| ciao a răspuns:

Miar place sa fiu baiat! pe vreo luna, doar! deoarece ei au o viata mai simpla, si tot o data mai dificila! Din diverse partzi privind!

| Ariana_1600 explică:

Chiar ati fost super tari cu raspunsurile pe care ati putut sa le datilaughingdar imi e greu sa aleg un castigator...imi place sa pun intrebari din astea ca sa vad si parerea cerolalti...laughing)cate de truuuuuuulove struck