| mirabella88 a întrebat:

Cate zile de scoala sunt intr-un an?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prea putine, la cat de culta si instruita iese lumea azi de pe bancile scolii!
Prea putine!

| SirConsolino20081 a răspuns (pentru greece12):

Se vede dupa raspunsul dumneavoastra si cat de batrana sunteti.
As da orice sa vad ce chin este ceea ce numiti voi "scoli/licee" profesori care injura, isi bat joc, dau note la nimereala.
Cateodata chiar vreau sa vad cum s-ar descurca adultii din ziua de astazi la aceste masuri in invatamant, sa isi mai dea si seama ca elevi sunt dispusi la asa ceva in fiecare zii din an si timp de 168 de zile
(in acele 168 de zile profesori pot pute chiar si 30 de note "nimanui nu i pasa") parintii isi "fac treaba de parinti" doar cand copii lor au note rele si nu asculta
Chiar nu este usor sa fii elev in zilele de astazi si chiar unora din voi batranii care spuneti ca scoala ar trebui sa ne educe, nu stiti ce sunt aia 7 ani de acasa si mai vreti si sa vi se ofere

| Liquify a răspuns:

Depinde. Anul asta scolar va avea 177 de zile lucratoare. happy

| sL0boz a răspuns:

370 daca nu dublu ca la orele de mate timpul e in reluare straight face

| aleexuţ a răspuns:

Multe, multe :->

| michaels a răspuns:

Zile de f. utut in toalete sa inteleg, din moment ce ai postat aici

| RobyAdy a răspuns:

177 de zile