| RealKing01 a întrebat:

Cateodata ca sunt singur si n-am iubita ma masturbez cand imi vine pofta de sex, dar eu vreau sa ma opresc si sa caut o fata care sa fie la fel ca mine si sa si facem sex sa-mi revina mintea la loc.Pe tinder am cautat sunt numai prostituate, vreau o fata normala sa nu fie prostituata, unde sa caut?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca vrei fete cuminti du-te la biserica sau biblioteca

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la emisiunea Mireasa pe antena 1 ca gasesti acolo fete

| Goete a răspuns:

O fata la fel ca tine ar fi un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In real life.

| Dragosdoar a răspuns:

Da ce e asa rau sa te masturbezi nu inteleg?
Pentru sex n o sa gasesti niciodata femei la discretie pe aplicatiile astea de matrimoniale.
O sa vina natural si de la sine si vremea cand vei gasi si tu una pentru sex, dar pana atunci masturbeaza te, ce-i asa rau in asta?

| RealKing01 explică (pentru Dragosdoar):

Pai daca o fac mereu raman fara creier.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RealKing01):

Din contra masturbarea creste performantele creierului te face sa devi mai ager, istet si rapid

| Dragosdoar a răspuns (pentru RealKing01):

Wow,cine te a educat ca o sa ramai fara materie cenusie daca o freci?

| MichailOfilescu a răspuns:

Cauta pe publi 24