| Miruna11111 a întrebat:

Cateodata imi vine sa ma masturbez dar nu pot din cauza mamei mele deoarece ea e tor timpul acasa la fel si tata. In baie nu pot pentru ca e langa camera parintilor mei. Imi puteti da niste idei unde m-as putea duce sa ma masturbez?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Seara culcata in pat dupa ce se da ''stingerea'', sub plapuma iti poti mangaia atat sanii cat si interiorul coapselor si cu cealalta mana sa-ti mangai/masezi clitorisul si/sau sa iti faci degetica. Succes si Spor la munaca!

11 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cand dorm eiwinking si poti si in baie daca o faci pe silentioswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara, cand parintii tai dorm, te bagi sub plapuma si incepi laughing. Succes!

| andrey69 a răspuns:

Cauta o prietena si poate te poate ajuta, poate e singura acasa.

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Sunama

| floresdemayo a răspuns (pentru Belciu_Cristian_1981):

Vrei să-i dai o mână de ajutor? laughing

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns (pentru floresdemayo):

Normal ca te ajut este pacat sa stai asalaughing)

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

An pat sub plapuma daca nu poti singura sunama pe pe mine laughing

| Belciu_Cristian_1981 a răspuns:

Vino la mine poti sa-ti faci treaba linistita

| beauspirtinmodneironic a răspuns:

In boscheti
la liceu
sunt locuri destule
spor

| Galactico73 a răspuns:

Câți ani ai?

| Schräghecklimne_Augustin_1997 a răspuns:

La mine in camera.