| Sabby10 a întrebat:

Cateodata ma simt extrem de singura.Cam vad ca aproape fiecare prietena de a mea a avut sau are cate un iubit, ma intristez.Eu nu am avut nici un iubit pana acum,sau macar un prieten foarte apropiat caruia sa ai spun secrete.
De ce am impresia ca nu ma place >nimeni/?De ce am impresia ca sunt urata chiar daca nu sunt asa.
Nu pot spune ca baietii ma ocolesc,dar nu exista acel cineva care sa ma place enorm, iar acel sentiment sa fie reciproc.
Oare este timiditatea?
Va rog sa imi dati niste sfaturi...Mai ales fetele care au mai trecut prin asta

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ai rabdare! nu poti avea pretentia ca la 14 ani sa fi deja vaduva si cu 2 copii.
P.S: nu te mai lua dupa ceilalti!

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Uite don, esti inca tanara, ai foarte mult timp de acum sa iti faci iubiti cati vrei tu (nu prea multi, nu iti faci cv cu ei) daca toate prietenele tale au avut, nu inseamna ca trebuie sa ai si tu, ai pus intrebarea asta de parca ai avea 100 de ani si nu te mai ia nimeni, fi serioasa, esti doar un copil, ramai la papusi si la carti de colorat pana mai cresti, daca vrei sa vorbesti cu cineva, jerry13co este id-ul meu.

| Skilline2012 a răspuns:

Forever virgine.

| leFunnyDuck a răspuns (pentru Skilline2012):

Bune gluma. nu o mai face

| Skilline2012 a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Nu era gluma sad