| zsygab a întrebat:

Cateva sfaturi pentru doamne si domnisoare, ce pot si ce nu pot sa ceara de la baieti si barbati niciodata. Care ti se pare cea mai logica?
http://www.8p.ro/povestiri/15-sfaturi-pentru-doamne

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

M-ai facut sa rad de dimineata!
M-a distrat ultima, cu micul dejun la pat! Inteligent!
Multumesc pentru postare.

NOname
| NOname a răspuns:

Haioase.
Dar mă întreb: "Cum am reacţiona, dacă în loc de "bărbat" era "femeie"?".

| Marijuana a răspuns:

Toate sunt interesante, insa " Ce faci daca prietenul tau pleaca? Inchizi usa. " este cea mai adevarata.

| A12NDRA a răspuns:

Ultima e chiar tarelaughing
Mie mi se par toate logice, insfarsit cineva care recunoaste ca femeile sunt mai inteligente decat barbatii