| Andrei123Aa a întrebat:

Cati ani aveati cand ati cumparat prima data prezervative si cum ati procedat? Sau cum s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

19 ani, am luat de la farmacie, ma pregateam de o noapte de amor cu una care fix a doua zi a plecat definitiv in alta tara.

| Sofer a răspuns:

M-am dus cu mască pe fața ca să îmi fac curaj sa cumpăr pentru că iubitei mele ii era rușine sa cumpere.

| Andrei123Aa explică (pentru Sofer):

Cati ani?

| Sofer a răspuns (pentru Andrei123Aa):

Pe la 17 ani.

| Justme1997 a răspuns:

22 ani, eram cu o prietena si ei îi era rusine sa își cumpere. Pun pe banda o cutie de Durex, singurul produs, dau de o babă la caserie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers la un magazin unde nu am mai fost vreodata, si am pus prezervativele langa alte produse "cosmetice", tinand eticheta in jos, ca sa nu se deoseabasca daca trecea cineva acolo. Casierita l-a scanat fara a se uita la mine, era femeie batrana.
Aveam vreo 19 ani.

| Adrian5575 a răspuns:

La 20 de ani. Am fost in supermarket, am avut de luat niste lucruri si am luat si o cutiuta de prezervative. Am pus-o pe banda rulanta cu fata in jos ca sa nu se vada ce e, dupa ce a scanat-o am bagat-o in buzunar si aia a fost.

| MValentin a răspuns:

La 18 ani, la Kaufland. Am stat vreo 30 minute fara gluma pe langa raftul cu prezervative pana sa imi fac curaj sa-l pun in cosrolling on the floor