| pissi_8742 a întrebat:

Cati banii primiti pe saptamana de la parinti? si kati cheltuiti? si cand mergeti in oras la sooping kati bani cheltuiti si kati avetii?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pe saptamana?laughing
Eu nu primesc bani de la ei decat in caz de urgenta.Si cat ma mai rog si atunci
In ultimul timp am avut nevoie de bani intruna.ba pentru aia ba pentru ailalata, si nu mai stiam de unde sa fac rost.greu am mai convins-o pe mama sa-mi dea un sfert din cat imi trebuia si restul eu m-am descurcatstraight face
Da pentru mine sa am niste bani saptamanal sau lunar nu vad.adica alocatia da.care o impart intre a reincarca(,)cartela si a mai cumpara cate ceva
dar a trebuit sa devin economa, asa ca acum nu mai mananc pana la 2 nimic, ca de...nu sunt bani si tot ce ``capat``pun bine pentru nevoile alea de urgenta:p

| Nextone a răspuns:

Sicncer nici un banbatting eyelashes

| DenisaAbdn a răspuns:

Bani saptamanal si "sooping", ha? Ai pachetel la scoala si tot ce ai nevoie acasa? Ajunge. Mai sa fie, generatia asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. primesc 0
2.cheltuiesc ...tot 0 din moment ce nu am pmit
3.acm am... 0... s totusi, e mai bine asatonguep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curiozitate cati ani ai? Si cam cati bani primesti pe saptamana? Eu de la 15 ani nu mai primesc bani de la parinti, muncesc eu si in felul asta devii mult mai responsabil deoarece stii cum se fac banii, cat de greu si astfel intelegi ca trebuie cheltuiti cu masura.

| Marte a răspuns:

Intrebare stupidastraight face