| anonim_4396 a întrebat:

Cati cm ar trebui sa aiba un penis la varsta de 16-17 ani? Am un prieten foarte bun, care e complexat de asta. Luati in serios, va rog.

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

16-18 cm
Oricum, spune i ca nu conteaza marimea, cat timp are peste 10 cm e okay..cred
Faza cu marimea e doar sa te dai mare "smecher" probabil.
Cand il ai mare te doare ca atarna so..mai bine mai mic

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

14 cm in general barbatii au penisuri de 15 - 17 cm dupa o statistica realizata de niste medici olandezi.

| TeckTonik997 a răspuns:

De ce se stereseaza? jucaria mai creste... daca e sub 12cm atunci ar putea sa se ingrijoreze