| dEutSa_8892 a întrebat:

Cati dintre voi a facut sex oral?thinking si cum vi s-a parut prima data?straight face

13 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Intrebare-n cuietoare....ghici ghicitoarea mea cum e cand o faci asa? laughing

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca esti la inceput mai ai de invatat. Sunt multe de stiut pana sa fi un ORAL EXPERT laughing.

| stillhartu a răspuns:

Sexul oral e ok atata timp cat ambii parteneri isi doresc asta. Si la sexul oral e foarte importanta igiena. Deci, grija!

| Encore a răspuns:

Pai nu am incercat, ma tenteaza oarecum thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută.
Este o problemă de cuplu.
Pa, pa.

| stefytm a răspuns:

Secret!big grin fa si tu si o sa afli dar cel mai probabil mai bine il faci pe parcurs!

| sTeFaN. a răspuns:

Nu, nu am facut happy

| rebelutza4u a răspuns:

Nu am facut si sincer nu imi prea surade ideea.

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu am facut dar as face happy

| Alin_8783 a răspuns:

Eu am Facut... cu ciubucul inghetata batoane snickersbig grin tigarile big grin

| infernome a răspuns:

Eu nas face nu vriau sam umplu pulacu ****

| wannabe a răspuns:

Ca baiat,nu am facut,probabil nu as face,dar am primit fiindca a vrut ea, si e ca si cum ai fi conectat la gura unui aspirator laughing o senzatie neobisnuita, dar placuta.

| Iubiţica95 a răspuns:

Tu chiar crezi ca oamenii o sa-ti spuna adevarul? Si normal ca toti vor spune nuwinking