| 20girl a întrebat:

Cati dintre voi ati ramas cu cel/cea cu care ati facut-o prima data? Sau v-ati casatorit? De ce v-ati despartit dupa?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Viata este mult prea frumoasa ca sa te rezumi doar la un singur baiat in viata ta sentimentalasad daca te casatoresti cu primul baiat in viata ta, fii sigura ca dupa cativa ani te vei intreba: oare cum ar fi fost alt baiat? oare mi-ar fi mers mai bine? si o sa regreti...deci sfatul meu este sa te bucuri de viata si sa lasi casatoria si mucosul pe ultimul loc in topul realizarilor si sa faci loc celor mai important, precum cariera si distractia.

| lyrics a răspuns:

Eu am ramas.
eram virgina.
si avem un an si.
deci se poate

| AndaWest a răspuns:

Eu sunt tot cu el de 2ani si ceva, si ne intelegem f.binehappy

| lays a răspuns:

Eu inca sunt cu cel cu care am facut-o prima oara.si la anul urmeaza sa ne casatorim! si ca sa il contrazic pe alexxx, am o prietena care e de la 14 ani cu primul baiat din viata ei.si acum ghici ce...are aproape 25 de anihappydeci se poatehappy

| alexxx_5812 a răspuns:

hee hee ai primit 2 raspunsuri la care nu te asteptai dar stai linistita sunt sanse foarte foarte mici sa ramai cu el/ea.La casatorie nu ajunge, toti se despart intr-un final si dupa 3-4-5-6 ani de relatie.NU cunosc persoana care sa se fi casatorit cu primul sau prima dar relatii de lunga durata stiu cateva care sau terminat tragic. Povesti cu happy ending mai greu de realizat happy BfT.

| Sweety_3695 a răspuns:

Eu am ramas cu cel cu care am facut-o prima data...Si avem aproape 3 anihappy. Oricum viitorul ne suradetongue.Deci se poate vorbi si despre o casatoriehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt împreună de 6 ani cu primul si e foarte bine pe toate planurile. Dacă nu sunteţi mulţumite de ce are... mai bine nu pierdeţi timpul