| Misterious a întrebat:

Cati dintre voi au pledat nevinovati intr-o cearta cu persoana iubita, stiind ca sunteti de vina...Va rog sa fiti sinceri (nimeni nu vede ).

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Vai fac asta foarte des cu iubita mea si ea la fel , dar tot ne iubim laughing :X

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu laughing
De cateva orihee heeIn general recunosc atunci cand gresesc, dar cateodata...laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu recunosc atunci cand gresesc ceva si de regula imi cer scuze.

| albastrel a răspuns:

Eu! si mereu am facut asta, o fac si acum si cred ca o voi face si-n viitor big grin

| cristi27 a răspuns:

Si eu am facut-o la greulaughing si nu cred ca ma voi opri vreodatalaughing

| mioara a răspuns:

Trece si tu vedere pana data viitoare.

| DarKJoKeR a răspuns:

@eu_o_mare_enigma
Aia ii gluma lu Doru Octavian Dumitrulaughing

si eu unu mereu recunosc daca e vina mea. Din contra, chiar daca nu e, tot vina mea zic ca e, numai sa dispara certurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general intr-o cearta cu iubita tu trebuie sa spui mereu:
ai drfeptate draga
iar la sfarsit cand ea te intreaba:asa-i ca tu ma crezi proasta si ca nici nu m-ai bagat in seama, tu ii spui:
ai dreptate draga. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de persoana iubita, recunosc cand gresesc si-mi cer iertare happy