| fotbalistata a întrebat:

Cati dintre voi aveti fantezii sexuale ce ati vrea sa le puneti in practica, si care ar fi acelea? raspuns sincer va rog - funda

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ok...Acum am inteles mai multe. Daca simti ca in pat lucrurile 'scartzie', rareori sexul e de vina.Cel mai tare sex din viata mea l-am avut cu prima mea dragoste.Eram pana peste urechi indragostit de ea si asta se vedea in toate aspectele relatiei.A fost si perioada in care de fiecare data cand eram...intimi avea orgasm.Pe urma, trebuia sa 'lucrez' mai greu ca ea sa termine. Dragostea e ca un foc - are nevoie de combustibil ca sa arda.Lucrati la comunicare, timp petrecut impreuna - adica chiar sa interactionati, nu sa faceti activitati diferite in aceeasi camera, apartament sau casa. Puneti timp deoparte doar pentru voi doi. Faceti mici gesturi romantice unul altuia. Discutati in fiecare seara despre problemele cu care v-ati confruntat in ziua respectiva.Ascultati-va unul pe altul si daca celalt a procedat gresit, nu va grabiti sa judecati.Intrebati cum? de ce? nu crezi ca? etc. Faceti asta intr-o atmosfera sincera si deschisa.Toate aceste lucruri va vor aduce mai aproape unul de altul si se va vedea si in viata sexuala.Implinirea fanteziilor proprii sau ale partenerului este o solutie temporara, care pot avea efecte negative pe termen lung.

15 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Imi place sa ma visez de sex feminin! desi sunt de sex masculin! nu zic spun multe ca se lasa cu orgasmelaughing masturbarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice persoana, chiar daca nu recunoaste, are fantezii sexuale. Punerea in practica depinde doar de parteneri la momentul respectiv.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să aveți puțin respect de sine, să vă țineți experiențele sexuale pentru voi cu partenerii voștri...
Ce îmi indică mie dezvăluirea lor (chiar dacă din anonimat) în loc să le țineți pentru voi?
Înțeleg că hedonismul e plăcut (you don't say?), dar există și alte lucruri pe lumea asta de făcut în afară de sex.

| LineGuide a răspuns:

Exista sute de fantezii, dar ele in general vin pe moment, nu le retin, pentru ca depinde de partenera, sau de felul in care sunt dispus pe ziua respectiva. As incerca o serie lunga de lucruri, dar pe mine mereu m-au incantat locatiile, nu pozitiile.
Mult noroc!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mamacita, sunt copii pe site la ora asta, mai la noapte vei primii raspunsuri. De ce nu apelezi la sotul tau sau la filmele pe care le vizionati?

| fotbalistata explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Gresesc cu ceva daca ma documentez? eram curioasa ce rasp veti da, daca esti curios fantezii reale am avut destule, si mai am bineinteles altfel relatia mea sexuala nu ar mai fi una asa buna big grin

| fotbalistata explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

1.nu e vina mea ca, copiii se *** la 11 ani, si se documenteaza in acelasi timp
2.este categ drag&sex disponibila la orice ora
3.imi recomanzi vreun film bun sa il pot viziona impreuna cu sotul meu daca tot insisti atat?
hee hee

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru fotbalistata):

Dupa cele spuse de tine imi dau seama ca aveti o casnicie superba si va doresc sa o tineti tot asa multi ani de-acum inainte kiss thumbs up
Imi pare rau ca nu poti sa citesti mesajele de pe TPU

| MeConstantine a răspuns (pentru fotbalistata):

Bună,
Nu văd răspunsuri si nici indicii de fantezii, dar in principal in fucntie de prteneri se creeza. Spre exemplu fantezie de a mea este ca e s ma astepte in cada plina cu apa si cu petale de trandafir si eu cand vin de la munca, obosit, infrigurt sa raman gur casca si efectiv sa ma pierd cu ea.
O ala este sa fii vazut de alte persoane desi este greu elimina inhibitiile si este stimulant destul de mult.
Sunt mii ca acestea si pur si simplu cine are experienta niciodata nu spune

| unknøwn a răspuns:

Să îi ofer minim 3 orgasme unei fotbaliste.

| piticelm a răspuns:

Chiar ne interesa ca ai tu o relatie sexuala foarte buna, in seara asta faceam noapte alba daca nu aflam acest amanunt. Zici ca ai 7 ani si te lauzi la colegele tale cu codite si pistrui ca un coleg de-al vostru ti-a dat un biletel de dragoste. Wooow ...sa zic penibil sau deja este prea vizibil? ok..penibil!

| fotbalistata explică (pentru piticelm):

Daca te deranjeaza intrebarea nu raspunde! repet, este categ drag&sex si nu vad care e problema ta.am vrut sa ma documentez, si sa aflu mai ales cati dintre voi sunt sinceri! mars ca e mai binewinking

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru fotbalistata):

Uite ca nu mai ma feresc de nimeni, tare as dori sa mi te urc in cel mai inalt copac existent, sa te dezbrac si sa te dezmierd cum numai eu stiu, cu sarutari moi sa-ti ating tot corpul... continua tu sa vedem daca intr'adevar esti ce din fantezia meabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes las la indemana ta frisca, mierea si ce iti mai doresti

| popmirgea1999 a răspuns:

Sex intr-o camera plina cu nuca de cocos:X:X:

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Menaj a trois - cu doua fete, desigur.Si as incerca si sex anal, daca as avea o partenera disponibila.restul fanteziilor au devenit realitate, asa ca nu le mai insir big grinbig grinbig grinbig grinbig grin