| sasha a întrebat:

Cati dintre voi si fete si baieti ca adolescenti va ganditzi la sex? cat de mult conteaza intr-o relatie sa faci sex? repet vreau sa raspunda si fete si baieti daca se poate tongue

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

A face dragoste implica sex. a face dragoste înseamna interactiunea fizica si emotionala cu cineva la care tii. Excitarea si sexul sunt simple optiuni ale acestui lucru.multi barbati cred ca a atinge o femeie duce neaparat la sex. Una din cele mai mari plângeri ale femeilor legate de barbati este ca devin afectuosi numai când vor sex.

14 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Hmm.sexul este important dar nu numai el.Trebuie sa existe dragoste, respect si intelegere reciproca...Altfel, nu exista nimicwinking

| Baby a răspuns:

Pai nu e foarte important, depinde ce varsta ai. daca ai deja 19 ani si nu faceti sex niciodata e putin ciudat...
eu una am 14laughing si nu cred ca o sa fac 'pasu asta' pana la 16 tongue

| marsy a răspuns:

Ce sa zic. recunosk k ma gandesc la la asta. da ce sa-i faci. as-i virsta. Eu zic k sexul conteaza intr-o relatie. dar se poate si fara de el...tongue

kratos
| kratos a răspuns:

O relatie bazata pe sex nu poate dura mult. O relatie bazata pe dragoste dureaza si mai mult.

| lostcontrol12 a răspuns:

O relatie bazata pe dragoste si pe sex are cele mai mari sanse de reusita.este esential sexul intr-o relatie. cel putin pentru mine. dar asta nu inseamna ca fac asta cu oricine imi iesi in cale.happy

| Gexu a răspuns:

Sexul pentru mine inseama 19 -20% mai mult nu...

| alexandra15 a răspuns:

Sexul face relatia mai pikanta dar daca vrei s-o faci si dulce ai nevoie de dragoste. Dar excesul poate duce la nemultumiri...neintelegeri dar dozat este binevenit.happy

| alexandra15 a răspuns:

Sexul face relatia mai pikanta dar daca vrei s-o faci si dulce ai nevoie de dragoste. Dar excesul poate duce la nemultumiri...neintelegeri dar dozat este binevenit.

| TeoIonela a răspuns:

Eu nu ma gandesc de acum, dar am auzit pe la televizor ca intre 60% si 99, 9%...papakiss

| denysuk95_2868 a răspuns:

Intr-o relatie nu te poti gandi numai la sex... trebuie sa existe si iubire. Ma rog trebuie sa fiti aman2 de acord cu privire la aces lucru. Cel putin asta cred eu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti se gandesc chiar daca nu vor recunoastelaughing
Intr-o relatie conteaza si asta dar pe primul loc este intelegerea, comunicarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul conteaza foarte mult intr-o relatie.Cunosc o multime de cupluri care s-au despartit desi se iubeau...pentru ca nu erau satisfacuti de catre partenerii de viata. iubirea inseamna si dorinta trupeasca, atractie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare oi prostie sexul deoarece daca aci cu vreuna si nu ramai cu ea deja i ciudat si cand vine vorba de insuratoare una sparta de altu i cam greu sa o iei rolling on the floor ca nu sti ce si altele iar apoi incredere n ea nu sti udaca poti avea!

| butterfly_4160 a răspuns:

Conteaza mult sexul intr-o relatiehappy te ajuta sa iti cunosti partenerul si mai bine fizic cat si psihic! este adevarat k o relatie trebuie bazata pe respect si intelegere dar dupa un timp simti nevoia de mai mult! parerea meahappy baietii se gandesc mai mult ca fetele la sex. ei deja cand vad o tipa faina primul lucru care le vine in cap este cum sa ajunga mai repede cu ea in pat. dar cu timpul cand ajunge sa o cunoasca.mai renunta la ideea de a face sex cu ea. cel putin nu asa de repedehee hee!