| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi va simtiti singuri pe lume? Fara prea multa pofta de viata?

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Timp de 2 ani si jumatate viata mea a fost cam aceeasi...in fiecare zi acelasi lucru, inainte de acesti 2 ani si jumatate eram la scoala,fiecare zi era diferita faceam cea ce imi trecea prin cap,aveam multi prieteni si multe prietene ma imbatam,traiam,dar am decis ca trebuie sa schimb totul,am lasat scoala,m-am mutat din tara,totul a devenit mai serios,am trait si traiesc mai bine decat am trait vreodata in tara dar usor fara sa imi dau seama am devenit singuratic,nimic nu am facea sa ies din starea mea de singuratate pana am intalnit-o pe ea,zilele nu mai erau la fel,incepea totul sa se "lege" dar nu a tinut prea mult,tot din cauza mea si acum sunt in aceeasi stare de singuratate, macar acum stiu ca atunci cand simt ca am de toate dar ceva lipseste, ceva chiar lipseste si poate cautarea lucrului care iti lipseste isi va alunga singuratatea.

10 răspunsuri:
| mikaela25 a răspuns:

Eu, si sunt atatea persoane care ma iubesc dar degeaba ma simt singura si fara pofta de viata, stau 24/24 de ore in pat...nu ma motiveaza nimic sa ma ridic.e nasol :*

| irina_5692 a răspuns:

Eu! Simt ca totul se repeta simt ca tot ceea ce am facut si prin ceea ce am trecut se repeta iar si iar. Chef de viata nu am... Sunt persoane care tin la mine si eu la ele dar deageaba simt ca ceva lipseste. Ma simt secata de puteri, vointa.

| LeeJiEun a răspuns:

Si eu simt asta cateodata.Sunt momente in care te simti singur si simti ca viata nu are nici un rost.Dar mai bine nu te andesti la asta.Multi oameni sau sinucis pentru ca se simteau singuri chair daca nu erau. fundita?laughingbig grin

| Swallow a răspuns:

Eu sad nu am nimic care sa`mi ridice dispozitia, nimeni nu ma poate convinge ca imi pierd timpul degeaba cautind sensul vietii si ca stau toata ziua si ascult muzica rock~caci in ea nu voi gasi sensul. Nimeni nu ma intelege, ca si pe multi altii.Bye` dear :* si sper sa ne treaca tuturor asta happy

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Hei.
si eu ma simt asastraight face
simt ca n-am pentru cine/ce trai.
Traiesc degeabaoh go on
Ma duc la scoala si dupa vin acasa.
A doua zi e la feloh go on.
Nu am chef nici sa ies cu prietenii.:\
cum spui tu:nu am chef de viata.

| Byencutza_2919 a răspuns:

Eu,ma simt atat de singura, pustie fara chef de viata...imi mai si place de candva care s-a suparat pe mine dintr-o prostie si nu mai vrea sa vb cu mine ma simt atat de singura, zi de zi fac acelasi lucru scoala, acasa si in pat crying dc e viata asta asa de mizerabila si aiurea?

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Eu, ma simt prost si dezorientata, parca toti se uiat urat la mine si parca as fi paria clasei crying nu am chef de nmic, nici de scoala, nici de muzica, intr-un cuvant sunt ZOMBI

| razekery a răspuns:

Si eu simt la fel tongue de cand m-am despartit de fosta ( pentru ca nu ma iubea nu avea rost ) asa ca praf focuri votka si whisky cu prietenii din cartier mai stam la o vorba o punga de seminte cateva tigari si trece tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri nu ma gandeam ca o gasesc atatea persoane care se simt ca si mine si intr un fel imi pare rau sa stiu ca s voi va simtiti la fel.Va doresc din tot sufletu sa gasiti acel ceva pentru care sa merite sa luptati si sa reusim sa avem o viata mai vesela.

| newlife111111 a răspuns:

Asta am simtit si eu, pina a aparut ingerul meu pazitor, nu suntem niciodata singuri