| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi va simtiti vinovati sau intr-un fel asemanator dupa ce va mastrurbati? De ce credeti ca va sistiti astfel? Va rog frumos fara comentarii aiurea.

5 răspunsuri:
| andreeeastar a răspuns:

Ce este masturbarea?
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu frate.Cand ma masturbez, traiesc viata mai intens laughing.Si nu am sentimente de regrete, ci de satisfacere.Cei dati drk care vor sa rada de mine, s-o faca, dar sa nu indrazeasca sa-mi spuna ca nu-i asa si la ei.Pana la urma, cam la toti e asa.

| VeeM a răspuns:

Salut, la inceput toti simtim acea stare de vinovatie datorita celor din jur ( pentru ca tu auzi la x si y ca nu este normal sa faci asta, ca te pedepseste dumnezeu si blabla ), dupa un timp o sa treci de aceasta stare ( 1-2 luni ). sfatul meu? poti face cat doresti DAR nu exagera ( 1 data la 2-3 zile nu e problema chiar mai rar ), daca incepi sa exagerezi o sa ajungi sa te inveti cu manualu si o sa iti fie frica de fete big grin

| BlackDice a răspuns:

Pai de aia se numeste laba tristalaughing)

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ba da, foarte vinovat.

Dupa aceea ii dau in cap de tristete.