| Marius925990 a întrebat:

Cati parteneri sexuali ar fi optim sa aiba iubita? nici unul, unul, 2-3, 5+

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de o iubita a cuiva, este ANORMAL se aiba/sa existe chiar si un al 2-lea partener sexual. big grin

| RAY a răspuns:

Marius tu isi intelegi intrebarea? cati iubiti trebuie sa aiba o fata? sa fi avut?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa fi avut in afara de tine maxim 3. Ce este peste nu mai intra la fata cuminte.

| Apollo007 a răspuns:

Fete cuminti? Poate doar in filme si in carti. Conteaza pe undeva sa nu fi fost foarte multi dar mai conteaza si durata relatiilor si cat a fost de cuminte in aceste relatii... E un paradox aici barbatul cu cat a avut mai multe cu atat e mai macho si femeia cu cat a avut mai putini e mai cumite? Hai sa nu fim ipocriti. Suntem in secolul 21.

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca vorbim de trecut, nu conteaza.
Daca vorbim de prezent 1.
Daca vorbim de viitor, nu conteaza.
Daca e parsuta iar nu conteaza, fara numar!
De ce nu iti faci tu o iubita si apoi sa descoperi ca nu esti singur?
Iti dai singur raspuns la intrebare din propria experienta.

| MariaShk1 a răspuns:

Peste 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câti are sau câti a avut? Cred cã la asta se referea Alex Velea când a scos melodia "minim doi" laughing

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu conteaza cati parteneri ar avea, ce barbatii daca au avut 30... fetele de ce sa nu aibe, trebuie sa fie intelegere si iubire, atat.