| ForzaSteauaFoReveR a întrebat:

Caut IUBITA! Sunt clasa a-VIII-a si nu stiu cum sa o caut.Nu ma pot intalnii cu o fata pe strada si imediat:"Buna, ce faci, vrei sa fii cu mine?" Sfaaat!

5 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Si eu sunt in clasa a-VIII-a si nu sunt disperata sa-mi caut un iubittongue,insa tu iti poti cauta prin clasa, pe net la matrimoniale, etc.Succeswinking

| cupcake02 a răspuns:

In clasa a VIII-a cauti iubita? Pai, succes, ce sa iti zic. Poate pana la 20 de ani vei fi in stare de ea happy

| Ofiintă a răspuns:

Va hotaratzi si voi cu gasca ta sa iesitzi intr-o seara la club si sa impresionezi o fata, ii ceri numarul de telefon o inviti undeva si de aici daca este interesata de tine totul va decurge bine dar sa ai grija
pa, pa

| HotChoclate a răspuns:

Pune ochii pe o tipa.afla id-ul ei si vorbeste cu ea.Las-o sa te cunoasca si in functie de cum merg lucrurile ii ceri nr de telefon, apoi o inviti in oras.Fii dragut cu ea, fa-i complimente dar nu o dispera.mult succes!

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Nu am ce zice am aceiasi problema deci scuze nu pot comenta...si eu sunt fata e si mai naspa;( si eu sunt a VIII happy