| onelove a întrebat:

Caut niste ideei noi pentru locuri in care sa facem sex (eu si prietena)... Daca aveti ceva sugestii... tongue

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Cele clasice : in masina, pe plaja, in casa pe podea sa nu deranjati parintii happy, in cada, sub dus,
sau : in baia de la piscina, in piscina (aici se vede happy ), in scar blocului ( la o oara tarzie daca stiti ca nu vine nimeni ), in baia de la discateca, pub; in lift dar sa fie pe stop, in mare, in parc, pe o banca(daca va prinde iti vor da amenda), nu-mi aduc aminte ca acum locuim impreuna si nu mai facem nebunii, cu toate ca ar trebui happy happy

22 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

+ uri:
in capatiiul de fan, in fan in sura, in zapada pe un palton sau cojoc, rezemat de stalpul de telegraf, de un copac etc...
In fond: unde nimeriti momentul si nu va surprinde cineva sau nu lasati urme... tongue
Orice e permis!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pe aragaz

| viorel2c a răspuns:

Blocati un lift si o faceti acolo.
Pe masina de spalat cand e pusa pe stoarcere, sa vibreze bine.
Ziua, intr-o camera alaturata in care sunt parintii ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza acum alegerile europarlamentare.in cabina de vot sunt sigur ca nu ai incercat.so ce mai astepti. Voteaza un sex european.

| cribus a răspuns:

La iarba verde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In barca, intr-un pom, in leagan

| meioana a răspuns:

In autobuz...in masina in timp ce conduci/conduce...
...in fund...intrebuie sanilaughing
...in poiata ...in cotet
...intr-un parc
...bai publice...
...pe bloc...
...pe scaun...
...intr-un veceu la taralaughing...
...intr-u tufis...
...in cabina de proba a unui magazin:X...
...incercati oriundelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfarsit de saptamana cu iubita la Lacul Sarat, daca ai posibilitati mergi cu ea la Marea Moarta.sexul intr-o mare de sare sarata este... sssst! ...de neuitat!

| Parintele a răspuns:

La cinemawinking In cimitir pe-o cripta, in biserica.La cabana.In cort.In boscheti prin parc.
Sau in fund daca cauti alfel de "locuri"hee hee

| ShaKuri a răspuns:

In arestul politie!

Janina
| Janina a răspuns:

In pat tongue

| adda_7951 a răspuns:

Poi stiu si euthinking:in vestiarul de la sala de fitness, intr-o casa in constructie, in baia unui restaurant, in padure dupa ce ploua, in ploaie, in sauna, pe puntea unui vas ancorat in mijlocul oceanuluilaughing), intr-o caruta(fara cailaughing), pe o barca in mijlocu unui lac, intr-o masina parcata undeva la vedere(daca te tine)
si lasa-ti imaginatia sa zboare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In copac, da cu grija ca eu n-am vazut o craca uscata si m-am trezit zburind rolling on the floor
Si ca idee, acolo unde e multa lume si riscati sa fiti prinsi, e mai palpitant si in consecinta mai misto.
Astept vesti laughing

| claudiarebecca a răspuns:

In masina, in padure, la plaja, in locuri publice aka parc... sau puteti incerca cu persoane noi daca sunteti asa disperati dupa diversitate...

| rappgigolo a răspuns:

Pe bloc, pe capota masini, in toalete publice este foarte placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa-i puteti incerca intr-un lift smug... mergeti intr-un bloc unde nu cunoasteti pe nimeni 10 sau mai multe etaje. mergeti la ultimul etaj ( nu o sa se pre circule cu liftu dupa ora 18:00 seara pana la etajul acela... lasa-ti usa de la lift intre deschisa astfel in cat sa nu poata primi comanda de la parter... ce pot sa va spun... spor la lucru si mult curaj laughingwinking

| mary_9593 a răspuns:

La picnic [ sa se lase seara. cand se mai goleste imprejur. sub patura eu zic k e perfect. in natura]]... la tara in padure.in livada. sa fity mereu in suspans. ca daca apare cineva...

| claudiu89 a răspuns:

In copac ii geniallaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janina, cum e in pat? rolling on the floor

| mikiscence a răspuns:

Iti zic de alea mai moderne...pe sifonier...la volan...la servici...in baie la restaurant...in autobuz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebun. du-te in cimitir am mai auzit grozavi din astea happy :O. dati-va dracu va apucat ****u