| edy24 a întrebat:

Caut o fata care doreste sa vorbim pe mess la webcam? Ce zici?

15 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Aica doresti sa ageti o fata pe net care ar fi dispusa sa faca sex la web, nu e asa?

| Gigiku a răspuns:

Video Chat nu vrei? happy

| alexa007 a răspuns:

Ok faza cu vb pe mess o intelegeam ca toata lumea se plictiseste, dar ai si preferinte cu webu...ciudat

| Luori a răspuns:

Din partea tuturor fetelor : nu multumesc!
Ba baiete, prosta [sau naiva sa zicem ]ar fi fata care ar vrea sa discute cu o persoana, care mai vrea si web`u [ ma intreb de ce oare? ], necunoscandu`l si mai pune si o-ntrebare pe acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film XxX Romanesc cu Adela Vulcanescu (Studenta la Academia de Politie) http://www.onlytheone.ro/adela-vulcanescu-academia-de-politie-xxx/

| edy24 explică:

Ce naspa suna... nici chiar asa. e mai fun sa te si vezi cand vorbesti la asta ma refeream. ai fost rautacioasa izabella

| vip 2010 a răspuns:

Wow. dar web la ce iti foloseste vreau video chat laughing) cati bani dairolling on the floor)
. Deci fara idwinking pa pa

| anduta160 a răspuns:

Hai nu.

| Hmmmm a răspuns:

Edy nu am fost rautacioasa, am fost realista.
eu daca postam o astfel de intrebare ce credeai? nu tot la asta te gandeai?
nu inteleg de ce mai postati astfel de intrebari.asata nu e site de matrimoniale. daca cauti asa ceva iti recomand mirc-ul.

| xNirvana a răspuns:

Iti recomand sa te duci la bordel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| edy24 explică:

Am vrut doar sa va testez reactia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o fata sa vorbim pe mess la webcam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna