| vladutzuboss a întrebat:

Caut o iubita, sa fie blobda, desteapta si amuzanta. Mie imi place sportul sunt din craiova stau pe laga mac donalds, ochi albastri, imi place sa ma dau pe role si am 11 ani.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Iubita iti trebuie? Sterge-ti nasul si apoi mai vino pe aici!

| Takocska a răspuns:

La 11 ani iubita asta e chiar fain

| Dielly a răspuns:

Buna gusturi ai. Asa ar dori oricare baiat, Totul la timpul lor. O sa ai si asa o iubita tongue apropo ce zodie esti?

| vladutzuboss explică (pentru Dielly):

Scuze ca nu raspunsa-i, dar nu vazui apropo sunt Sagetator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba copile! Mai treci si tu pe la orele de limba si literatura romana, asta ca macar sa se uite vreo fata la tine.M-am plictisit eu de cate ori v-am spus sa invatati sa scrieti! Hai pa! (prostia ta m-a lasat fara idei).

| Jägermeistr a răspuns:

Ai uitat sa spui ca esti BOSS> ai gusturi bune da nu prea ai cu ce, adica tu esti ceva de genul : ai mingea nu ai mingea tragi la poarta.