| VaDauLaMure a întrebat:

Caut o prietena am 12 ani culoarea parului meu e blonda cu bruneta am ochi albastri inaltime 1, 54m mai multe detalii si photo pe id-ul meu de mess
rappul.romanesc99
Caut o Prietena De 10, 11, 12 Ani Multumesc Tuturor

dau funda vot la cine va fi prietena mea
sau cine pa poate ajuta cumva sau cu ceva

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Acesta nu este un site de matrimoniale.
*se ignoră gramatica utilizatorului întrebător*

8 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

oh go on ce mai romana sti laughing

| VaDauLaMure explică:

Hai ma nu fiti seriosirolling on the floor ma bucur ca ati raspuns dar nuss ce sa fac la cine sa dau funda ca nu am de lucru nu stiu ce intrebari sa pun si la ce sa pun ma ajutati?

| zdrux a răspuns:

Fi copil mă!

| DUTCH a răspuns:

My new bff 2.0 cu paris hilton?

| optical a răspuns:

Face apel la toate fetitele de 12 ani sa vina la el!

| pauula a răspuns:

Cauta.

| Laurastane a răspuns:

Nu te supara... esti disperat, bolnav, hidos sau faci misto? Poti sa mai astepti, ai doar 12 ani, dar cel putin nu cauta prietene pe siteuri, poate te fraiereste un barbat de 60 de ani. Cauta o prietena in scoala ta sau in cartier.