| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o fata :

Frumoasa, sincera, fara fite...

Sa fie din barlad...

Astept mesaj sau add toxic_revolt.

P. S. am 12 ani

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te-aş lua eu de crescut, dar stai cam departe. Când sunt hotărâtă 101% să adopt un copil, promit că fac un sacrificiu şi vin cu avionul până în cluj!
P.S. Dacă ştii şi să-ţi încălzeşti biberonul cu lapte, dau cu toată inima 90 de euro pe un bilet, zău!

| Klepto a răspuns:

Klepto sustine redenumirea categoriei Dragoste si Sex in Matrimoniale si Matrimoniale.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey, nu pe TPU iti vei gasi prietena. nu este site matrimonial deci folosestel ca atare. iesi si tu pe afara, la sucuri, cu amicii prin parcuri, colege de scoala, sau prietenele colegelor respectiv prietenelor iti pot face cunostinta cu o multime de fete.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Numai daca ma iei de nevasta. te bagi? :->
p.s: stiu sa fac caartofi prajiti

| Lollipop_2029 a răspuns:

Mai deci daca ma alegi pe mine trebuie sa ma intretii nu gluma...in primul and stii sa faci turbo sex? Doar din ala imi place. daca ai un penis acce[tabil(min 35 cm]inseamna ca ma vei satisfaci cu prima introducere a penisului in vagin, VREAU SA AM ORGASM, MA INTELEGI?! sunt din barlad. id: strawberry. sweetness :*:* pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă. Du-te tare pe matrimoniale și scutește-ne! Câte au făcut mișto de tine până acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o vrei pe bunica? tot 12 ani are, asa i-a zis medicul, mai ai 12 ani si te duci...de suflet

| 069732653 a răspuns:

Salut
am 12 ani daca vreai putem sa comunicam