| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o fata :
Frumoasa, sincera, fara fite...
Sa fie din pitesti...
Astept mesaj sau add only. izzi.

P. S. am 13 ani big grin happy.

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Ai toate aceste pretentii, da` nici macar nu te obosesti sa cauti? Astepti sa-ti cada din cer stand in fata monitorului?

| ShowTim3 a răspuns:

Si eu il caut pe regele Arthur din closet, dar nu il gasesc pe net.
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.

| niki a răspuns:

Da! si frumoasa si devreme acasa! altceva nu mai vrei? atatea pretentii la 13 ani! sa fi multumit daca gasesti si una ciunga, ca daca asa sti tu sa agati, e o minune daca gasesti vreuna!

| milf a răspuns:

Inainte sa-ti dau add arati dragut?big grin

| Gothic a răspuns:

Nici ia mai date dracu.( scuze de expresie ) dar ce e cu fentelea astea pe tine ma?