| anana_4819 a întrebat:

Caz1: baiatul are chiloti si short, fata are doar chiloti. zonele lor genitale se ating(prin haine)*
*el nu ejaculeaza, nu a ejaculat nici inainte

caz2: baiatul are chiloti si short, fata are doar chiloti. zonele lor genitale se ating(prin haine), el ejaculeaza are shortul ud ea atinge zona respectiva cu zona genitala dar are chiloti pe ea.

Intrebare: exista riscul ca ea sa ramana insarcinata?

7 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Incearca ambele cazuri si vezi singura ce se va intampla.

| cupcake02 a răspuns:

NU, nu exista.

| Barbaraaa a răspuns:

Nu

| Anonim3007 a răspuns:

Nuuu

| ColaCola a răspuns:

Nu are cum, odata se sperma se usuca mor si aia mici.Ei nu au indicatoare in vagin, iar pentru a se forma o sarcina trebuie sa existe sperma in vagin pentru a putea sa iti croiasca drum prin uter si la ovul.Nu ai cum, dar ai grija, nu te mai juca asawinking.Mai bine fa-o calumea si protejeaza-tewinking

| Pralină a răspuns:

Caz4: baiatul este un blegoman cu jet mic pentru ca nu a reusit sa dezbrace fata, fata este "un creier" la cate informatii detine.Niciunul nu au auzit de prezervative asa ca s-au dcis sa faca cu hainele pe ei!

| Jigsaw a răspuns:

Copii copaci.