| anonim_4396 a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi prima relatie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O simpla si nevinovata joaca de copii.Ar fi fost cu totul altceva daca aveam mintea si experienta actuala. Parerea mea. big grin

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Si ce ai fi putut schimba daca aveai experienta de acum?

29 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

O pierdere de timp.

| RAY a răspuns:

Nu stiu daca pot ca a fost dezamagire,am avut multe invatat din asta, a fost prima oara cand am crezut intro fata si ghici ce nu se merita in fine restul relatiilor m-au convins tot mai mult in fine, deci a fost o lectie de viata, sper ca am invatat destule, nu ma deranjeaza suferinta si faptul ca am crezut in ea ca am fost irational, ilogic crezand in fete

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Hey, tocmai acum am observat ca mi'ai raspuns la intrebare big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Super,multe vezi

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

No, binie, ca dai raspunsuri scurte laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei un roman de dragoste? o eu pentru tine sceiu o bibloteca

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok...big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

No ea zi vrei sa scriu si despre tine in el, ce nume sa pun personajului tau?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Daniela big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daniela imi pare bine eu moartea nu vi in trasura mea spre iad? bine ca ai spus maine o sa scriu ceva pe blog, un roman, maine am o zi grea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

As dori love struck
Ai blog...big grin?
Adica azi laughing----Ce faci azi? In Romania este aproape 3 AM, de ce nu dormi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu se uita la profilul meu, unde esti de spui in Romania? apropo e ora 2, azi am treaba, munca draga

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

A da asa'i ca este doua ...sorry ...sunt in Spania big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Castellon?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu, Region de Murcia big grin...8 ore departarre de acolo sad ( cu autocarul ) cu masina vreo 5 ore big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost in castellon, valencia in vacanta a fost extrem de frumos, desi nu am facut dragoste pe taramurile alea a fost ok, mi-au placut fetele bronzate, frumoase

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pe tine cum te cheama? cred ca ai 25 ...scorpion? daca nu ma inesl( nu conteaza )
Timisoara ...eu sunt din Targoviste...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ray,numele e in username ca de aia l-am pus, la inceput era raymusic25tm pentru ca am avut radio un timp online, da am 25 de ani de existenta in care terorisez umanitatea cu prostia mea, sunt eu scorpie cu uni, sunt sagetator, da Timisoara aici m-am nascut, aici mam imbatat, drogat, desvirginat alte porcari de care sunt mandru, tu esti ardelenca vad si mama e din sibiu, as mege la munte da mi frica de inaltime si de ursoaice ca o sa ma vrea sa ma mance la ce frumos sunt

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu sunt ardeleanca
Sunt munteanca laughing)
Bunicul meu a fost moldovean laughing)
Am sa trec prin Timisoara la intoarcere in Romania ....in septembrie ca trebuie' sa imi schimb buletinul. Mama ma obliga sa merg cu Autobuzul mortii
Drog, vreau si eu crying( - Marijuanna

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daniela ne potrivim asa mult, am doar iarba din pacate

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da...big grin
Ce'i cu toate intrebarile despre iubire si relatii, cine te'a dezamagit?

Răspuns utilizator avertizat
| Zacase a răspuns:

Bani mai putini de buzunar rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Zacase):

Pe bune?

| Mireebis a răspuns:

Totul.

| Andreea_Andreea_2000_YcxA a răspuns:

Prima relatie a fost destul de frumoasa doar ca eram prea copii.