| Alexuta333 a întrebat:

Ce ai alege dintre libertatea ta (dorinte, visuri, fericirea suprema pentru tine) si iubirea vietii tale?

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Bineinteles ca libertate si implicit dorinte, fericire suprema. Daca am asta gasesc si iubirea vietii mele

3 răspunsuri:
| Fluturaș34 a răspuns:

Hm. Dupa parerea mea nu cred ca Poti alege una din cele doua... Penteu ca, iubirea inseamna tot ce e mai frumos. Implica dorinte, visuri, fericire si implinire. Atata timp cat iubesti si esti iubit nimic nu te-ar putea opri din a face tot ce iti doresti happy

| wildthing a răspuns:

Teoretic fericirea suprema include si a-mi gasi iubirea vietii, dar presupunand ca pot fi luate separat, as prefera fericirea suprema, pentru ca niciodata iubirea nu e perfecta, nu e ca-n basme si oricat de intensa ar fi initial, la un moment dat se stinge si in cel mai bun caz ramane doar un cumul de respect reciproc, rutina, amicitie si putin sex plictisit din cand in cand.

| Withoutnamenoname a răspuns:

Eu am ales iubirea mea. Mama nu era de acord cu iubitul meu si am ales sa continui totusi cu el chiar daca nu mai aveam acces la telefon, laptop, nu plecam de acasa fara mama. Nu regret sacrificiul pe care l am facut deloc. Au trecut 4 ani si eu sunt tot cu acelasi baiat si ne este foarte bine.